Вебінари Ampli Talks

безкоштовні мотиваційні зустрічі для підлітків

успішні практики зі світу IT/дизайну/стартапів - підліткам

Минулі вебінари

Наші слухачі обирають

Курс із розробки ігор GameDev

Курс із розробки ігор GameDev

Найкраще застосування навичок, отриманих в комп'ютерних іграх – їх професійна розробка. Курс для підлітків 11-19 років дає широкий погляд на програмування в розробці ігор – Game Development.

- Створимо 8 ігор, якими можна буде поділитись
- Пройдемось від ідеї до готового продукту
- Вивчимо основи психології поведінки гравця і навчимось програмувати на С# та працювати у Unity3D
- Познайомимось з Game Design: як створювати і проєктувати геймплей, керувати емоціями гравця і його інтересом до гри. Детальніше
Курс зі створення сайтів Front-end

Курс зі створення сайтів Front-end

Курс для підлітків 11-19 років, основною метою якого є надання всього необхідного для старту розробки сайтів та додатків.

Він дає необхідну базу для успішного опанування навичок програмування. Ми пройдемо декілька разів цикл розробки веб-продукту – від ідеї, аналізу, проектування, дизайну до програмування та релізу. На курсі ми вивчатимемо основні інструменти веб-розробника (HTML, CSS, JS), створимо декілька сучасних веб-сайтів, напишемо власну веб-гру, вивчимо системи контролю версій та навчимось робити Deploy своїх проектів.
Детальніше
Курс Ілюстрація

Курс Ілюстрація

Ілюстрація – курс для підлітків 11-19 років, які люблять малювати та хочуть навчитись заробляти на цьому.

Ілюстратор – сучасний художник. Саме вони створюють книжкові та журнальні ілюстрації, візуальний контент на сайтах, персонажів, пакування, листівки, комікси та решту. Наш курс - академічна база, дуже багато практики, великі проєкт по реальних бріфах від замовників, зворотний зв'язок та майстер-класи від майстрів індустрії. Робота в Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.
Детальніше
Курс Графічний дизайн

Курс Графічний дизайн

Графічний дизайн — курс для підлітків 13-19 років, який навчить, як візуалізувати ідеї та я на цьому заробляти. Курс охоплює максимально широкий діапазон тем та професійних знань у графічному дизайні: скетчінг, типографіка, брендінг, розробка фірмового стилю компанії, іконки, логотипи, постери, рекламні банери та багато іншого. Робота з реальними замовниками та у програмах Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign. Детальніше