Помилятись – правильно

Ми відновлюємо нашу давню традицію  проводити безкоштовні мотиваційні зустрічі підлітків із крутими практиками зі сфери IT/дизайну/підприємництва. Тепер  додаємо формат вебінарів, що дозволить підключити до події підлітків зі всього світу.

Ampli Talks – допомагає підліткам зрозуміти, що вони не єдині, хто стикається з різного рівня складнощами, з якими зіштовхувалась кожна успішна людина у підлітковому віці. Найголовніше  як саме його пройти: як визначитись з тим, чого ти хочеш; що робити із невдачами, як підійматись та продовжити йти. Важливо розуміти, що успіх у дорослому віці означає важливі дії та кроки ще у підлітковому.

Наш спікер  Максим Монета, спеціаліст зі сфери стартапів  розповість про свою історію множинних перемог та невдач, та знов перемог. Про те, що помилятися  це нормально для кожного, важливо, які висновки та кроки за цим слідують. Готуйтесь вбирати тонни користі та позитиву:) Чекаємо на вас!

Дата вебинару: 28.08.20

Час: 13.00 (Київський час, GMT+3)

Про спікера

Author

Максим Монета

Засновник/СЕО платформи для стартапів Startupers Online, лідер київського чаптеру акселератора із Silicon valley  Founder Institute, спеціаліст по IT продуктах, бізнес-процесах та менеджменту (ex-Nokia), співзасновник та консультант скандинавських стартапів.

1. Закінчив гімназію з золотою медаллю із наміром стати юристом. Та вирішив займатись тим, що дійсно цікаво – вступив на КПІ ФІОТ АСУ зі знанням 6 мов.

2. Перший бізнес започаткував у 19 років, піздніше дізнався, що зробив це по скандинавський моделі.

3. У 21 рік попав у команду менеджменту Nokia Networks, де за 5 років став тим лідом на регіон TEC (Turkey and Eastern Countries).

4. Вирішив займатись IT продуктами та поїхав у швецьке село, звідки почав займатись стартапами. В результаті став консультантом з домашнім офісом на даху у Старому Місці Стокгольму.

5. Повернувся в Україну наприкінці 2017 року та вирішив щось змінити в нашій молодій стартап еко-системі. Їздив із Startup Grind у Silicon Valley представляти наши стартапи та засновав Founder Institute Kyiv (найбільший пре-сід акселератор у світі).