Від геймера до успішного айтішника. Як стати розробником ігор.

Безглузда гра в комп’ютерні ігри чи майбутня високооплачувана професія? Заспокоюємо батьків, надихаємо підлітків. Хто ці люди, які створюють ігри, в які грають мільйони / мільярди щодня? Чому так стрімко розвивається ця IT галузь та які спеціалісти їй потрібні? Кіберспорт та його мільйони – як до нього відноситься спікер? Тобі 11-19 років, твої подальші дії? Ці та багато інших питань обговоримо з нашим тренером – Володимиром Алхіменко, людиною, яка вже у 12 років знав, що буде розробляти комп’ютерні ігри та досяг успіху у цьому.  Приєднуйтесь до вебінару, ставте питання. Розкриваємо секрети та таємниці розробників комп’ютерних ігор – прибуткової професії не завтрашнього, а давно сьогоднішнього дня.

Про спікера

Author

Володимир Алхіменко

  • Працює в компанії Uni-Bit як Strong Middle Unity Developer
  • Почав працювати розробником з 17 років в ролі веб девелопера (Asp .net)
  • Розробив декілька маленьких ігор на Unity ще у 12 років
  • Був учасником розробки багатьох проєктів (воєнний симулятор, гіперказуалки, аркади, AR, гра з використанням реал тайм локації). Назви під NDA (Non-disclosure Agreement, договір про конфіденційність)
  • Має свою команду та розробляє проєкт у жанрі клікер (до релізу 2 тижні). Готовий віддати слухачам вебінару гру для тестування (QA, тестування продукту є невід’ємною частиною його запуску)
  • Одна з ігор до запуску – гра на свіжому повітрі з використання AR (доповненої реальності та фізичних об’єктів). Тож гра на вулиці набуває нового сенсу і форм.