Професія на карантин: розробник ігор

Під час карантину геймдевелопери можуть відчути себе щасливчиками. Попит на ігри росте, тому роботи у цих людей достатньо. І не дивно! Для багатьох ігри стали замінником вуличних прогулянок, тусовок з друзями та навіть живих романтичних побачень. Вони допомагають відволіктися від буденних справ та дозволяють активно проводити час разом з іншими людьми у віддаленому форматі. Що ж зараз відбувається в геймдев індустрії?

 

  • Зростає попит на Unity-розробників. Кількість вакансій в рубриці gamedev/Unity по Україні за останній місяць зросла на 90%! Таку статистику опублікував  один з провідних ресурсів пошуку роботи в IT-сфері Djinni. І це найвищий показник серед інших IT-вакансій.


 

  • Епічні продажі. Попри кризу та падіння купівельної спроможності, на іграх, здається, ніхто не економить! Порівнюючи з минулим роком, під час карантину споживачі витрачають на відеоігри на 65% більше коштів. Напевно, інших розваг правда майже не лишилось.

 

  • Віртуальне життя. На карантині багато буденних речей довелося замінити онлайн-активностями. Справжнім феноменом під час пандемії стала гра Animal Crossing. У ній гравці облаштовують свій власний острів, будують собі помешкання та спілкуються з “сусідами” у реальному часі. Гра зараз на піку популярності, і чимало людей використовують її як місце для Тіндер-побачень.

 

  • Складнощі виробництва. Хоча продажі зростають, навіть у цій сфері не все так райдужно. Розробка багатьох ігор була сповільнена через закриття фабрик та логістичні обмеження. Компанії буквально не можуть виготовити та транспортувати фізичні копії цих ігор. Тому чимало новинок випускають лише у digital-варіанті. Крім того, деякі речі у розробці ігор неможливо зробити у “віддаленому режимі”. Наприклад, технологія захоплення руху вимагає наявності живих акторів, міміка яких зчитується спеціальними пристроями та використовується для анімації персонажів. Тому вся ця робота відкладається до кращих часів.

 

  • Зліт мобільних ігор. Вони простіші у розробці, ніж ігри для ПК і легко випускаються через Google Play чи App Store. До того ж, щоб грати у них вам не потрібні потужні комп’ютери. Тому мобільні ігри стали ідеальним варіантом на час пандемії як для геймдев індустрії, так і для людей, які шукають розваг. І статистика це підтверджує! Ще на початку карантину людство стало зависати у них на 24% більше, ніж раніше

 

На перший погляд, розробка ігор може здатися “несерйозним” заняттям. Але життя показує, що навіть у таких критичних ситуаціях, як зараз, ця професія залишається потрібною і може приносити хороший прибуток.

Поділитися

×
Програмування: Розробка комп'ютерних ігор
Курс за темою:
Програмування: Розробка комп'ютерних ігор
11 - 19 років
IT