Скільки можна грати у комп’ютерні ігри?

Ваші підлітки цілими днями сидять вдома і думають лише про відео або комп’ютерні ігри? Як зайняти їх чимось корисним?

 

Через карантин купа батьків задають собі ці питання, бо лишились один на один з дітьми. Шкільні заняття швидко знуджують малих, тому найкращий варіант – використати їхнє хобі собі та їм на користь. Геймери із задоволенням приймаються за навчання розробці власних ігор.

 

Це той випадок, коли багато ігрового досвіду – це тільки плюс. Для геймдевщиків грати в ігри так само важливо, як для художників ходити в картинні галереї. Це розвиває уяву, дає багато прикладів ігрових механік, надихає на майбутні звершення. Головне – направити цей досвід у правильне русло.

 

Разом з успішними GameDev розробниками ми розробили курс для підлітків 11-18 років з розробки комп’ютерних ігор.

 

Що дає навчання GameDev:

 

  • Хороші фінансові перспективи

Сьогодні в Україні Unity розробники з досвідом від 2 років можуть розраховувати на місячну зарплату $2290+. Непогана монетизація хобі, чи не так?

 

  • Круті тренери

З нашими студентами працюють професійні Unity-розробники рівня middle+ (досвід у сфері більше 3 років). Вони перевірють завдання, відповідають на технічні питання, діляться корисними матеріалами та інсайдерською інфою зі світу геймдеву. А коли випадає вільний час самі пропонують студентам пограти у щось разом онлайн.

 

  • Навчання через проекти.

Вже на першому тижні наші геймдевщики створюють простеньку 2D гру з пташечкою, що долає перешкоди. З часом проектів стає більше. А в кінці першого рівня Beginner, озброївшись знаннями по Unity та С#, студенти самостійно роблять повноцінну гру, яку не соромно скинути друзям-геймерам. Після цього може бути другий рівень Advanced, але про це – окремо.

 

  • Широкий спектр спеціальностей

Отримавши базове розуміння геймдеву, підлітки відкривають доступ до купи різних професій у цій сфері. Unity та С# розробники, гейм дизайнери, 3D художники, аніматори, тестувальники. Можна обирати те, що більше до душі.

 

  • Заняття на карантин

Наш дистанційних формат ідеально підходить для сучасних умов. Вся комунікація з тренером проходить в онлайн-форматі через чати в Telegram. Підлітки не прив’язані до конкретного часу занять і можуть робити практичні завдання, коли їм зручно. Крім того, для наших студентів ми запустили щотижневі вербінари по розвитку особистих навичок (soft skills) з додатковим тренером на актуальні для підлітків теми.

 

Перетворити улюблену справу у професію – це те, про що мріють люди по всьому світу.

Бажаєте дізнатись більше? Чекаємо на інформацію від Вас за посиланням. Приєднуйтесь вже цього тижня!

Ще більше корисного двічі на тиждень на нашому telegram каналі

Поділитися