Як професійні курси покращують навчання у школі

Чому наши студенти починають краще вчитися у звичайній школі?

Тому, що на наших курсах вони бачать застосування цим знанням та посилюють їх. Які предмети та курси дають таку синегрію?

 

🚀 Фізика

На заняттях з GameDev наші підлітки працюють у програмі для створення ігор Unity. І щоб робити ігри правдоподібними, там працює реальна Земна гравітація, сила тертя, заломлення світла, імпульси. За бажанням, ці властивості можна змінювати і створювати власні всесвіти зі своїми унікальними умовами. Це все шкільна фізика! Більш того, Unity часто використовують в університетах для виконання лабораторних робіт та різних симуляцій.

 

🚀 Алгебра та геометрія

На наших курсах програмування FrontEnd та GameDev підлітки активно працюють з матрицями та векторами. Крім того, вони нарешті можуть застосовують знання синусів та косинусів, наприклад, щоб персонаж у їхній грі рухався по дузі.

 

🚀 Англійська

На курсі Ілюстрація підлітки використовують англомовні версії програм Photoshop та Illustrator. А у програмуванні вся документація написана цією мовою. Крім того, на наших аудиторних заняттях з софт скілів ми тренуємось писати резюме та проходити співбесіди англійською. Це стимулює підлітків вивчати іноземну та готує їх до професійного життя.

 

🚀 Інформатика

Ми навчаємо підлітків різним мовам програмування (JavaSctipt та С#), і ця програма в рази сильніша за шкільні уроки інформатики. Матеріал наших курсів по створенню сайтів FrontEnd та створенню ігор GameDev – це те, що вивчають студенти-програмісти на першому курсі університету!

 

І це далеко не все! Крім знань з конкретних предметів наші курси навчають таким важливим софт скілам як управління часом, самоорганізованість чи менторство. 💪🏻

 

Ще більше корисного двічі на тиждень на нашому telegram каналі

Поділитися