Знижка 500 грн
Знижка 500 грн
Тільки для самих спритних
Новина!
Розпочніть навчання впродовж 24 годин після пробного заняття та отримайте знижку!
Як мотивувати підлітка навчатися дистанційно

Майже другий місяць карантину вдається взнаки, діти не звикли навчатися онлайн, батьки не знають, як знайти правильний підхід до занять вдома. 

 

Чим довше підлітки поза школою, тим частіше у батьків виникають запитання: як змусити дитину виконувати домашні завдання? Скільки годин потрібно присвятити заняттям? Що робити, коли взагалі немає бажання навчатися?

 

Правильна мотивація підлітка один із найважливіших факторів успішного дистанційного навчання. Адже вони, так само як і ми, перебувають у напрузі, потребують підтримки та допомоги від найближчих. 

 

Тримайте декілька практичних порад, які допоможуть вашому підлітку вийти з кризи мотивації вдома:

 

  • Дозвольте підлітку прокидатися та починати навчання пізніше ніж в період школи. В цьому віці є більша потреба у сні, ніж зазвичай та це зробить великий внесок у здоров’я дитини.

 

  • Забезпечте окрему територію для навчання вдома, щоб дитина розуміла: вона туди заходить – і все, вона вже налаштована на навчання. Можливо, підліток вирішить робити уроки на підлозі, лежачи. Треба поставитись до цього з розумінням, адже це повага до особистого простору підлітка. 

 

  • Дбайте про свіже повітря в кімнаті під час навчання. Під час задухи в дитини зменшується активність, вона швидше втомлюється та вередує.

 

  • Не старайтеся замінити вихователя в школі, допоможить йому. Підлітки бунтують від наказів та керування їхнім часом, діями. Тому радимо встановити звуковий сигнал, який ви разом придумаєте. Він буде кликати на навчання та говоритиме, коли час навчання закінчений.

 

  • Не перетворюйте день на суцільне виконання домашніх завдань, використовуйте інтервальне навчання. Покажіть підлітку його авторитет: запитуйте скільки часу знадобиться на той чи інший урок та поцікавтесь чи потрібно вам його контролювати. Проводьте час разом не тільки за навчанням, а й за цікавими заняттями, розвагами.

 

  • Говоріть підлітку, як ви цінуєте те, що він зробив. Йому важливо бачити, що його старання не даремні і це дійсно важливо.

 

Діти зараз особливо потребують вашої підтримки та розуміння. Тому, карантин це чудова можливість стати для них найкращим другом.

 

Ще більше корисного тричі на тиждень на нашому telegram каналі

Поділитися