5 порад для успішного онлайн-навчання від викладачів Ampli

Останні роки переконали багатьох людей, що дистанційне навчання цілком може позмагатися з аудиторним. Справа не лише у безпеці у часи пандемії, а також у тому, що онлайн-курси і лекції дають доступ до знань людям з будь-якої точки світу. 

Звісно, не все так просто. Існує чимало викликів, починаючи від проблем з концентрацією і закінчуючи страхом вчитися онлайн, невпевненістю в хорошому результаті. Ми вирішили запитати у викладачів акселератора Ampli, що б вони порадили підліткам, аби їхнє онлайн-навчання було успішним та корисним. 

1. Знайди свою мотивацію

Мотивація — це найважливіший етап у підготовці до навчання. Перед стартом будь-якого проєкту потрібно визначити, для чого ти це робиш. Боятись і переживати нормально, але варто боротися із тривожними думками типу «в мене нічого не вийде». Намагайся замінювати їх на позитивні установки: «я впораюсь», «це виклик, але у мене вийде». Саме мотивація допомагатиме пройти перші складні кроки й «увійти» в серйозне навчання.

2. Не розчаровуйся завчасно

Ніхто не засуджує дітей, які вчаться ходити й спочатку багато падають. Так само в опануванні нових скілів чи знань, потрібно починати поступово. Так звані baby steps — невід’ємна частина навчання. Тому не розчаровуйся, якщо на певному етапі щось не вийшло. Все приходить з часом, маленькими кроками — до великого результату.

3. Не бійся критики

Якщо ти навчаєшся на курсах, не бійся критики викладачів. Вони роблять зауваження не тобі, а конкретній роботі, щоб допомогти краще опанувати навички. Конструктивна критика і подальша робота над помилками — це додаткове тренування для «інтелектуальних м’язів». Сприймай її як стимул ставати кращим й більш успішним.

4. Будь ініціативним

Коли ми говоримо про онлайн-курс, майже завжди йдеться про той предмет, що нас по-справжньому цікавить. А раз так, то чому б не проявляти ініціативу? Виходь за рамки. Шукай інформацію у більш ніж одному джерелі. Не бійся ставити запитання й просити пояснити ще раз те, чого не зрозумів. Виконуй роботи, відповідай на запитання викладача та за оцінкою визначай, наскільки ти вже просунувся на шляху до мети і що ще треба довчити.

5. Навчайся з кимось

Запропонуй другу вчитися разом з тобою. Це може забезпечити додаткову мотивацію або навіть самокротроль. Якщо не вдалось вмовити когось приєднатися, познайомся з колегами на курсі. Діліться враженнями, обговорюйте завдання й допомагайте один одному. 

 

Онлайн — неймовірний формат, який дає нам доступ до знань і спілкування з купою цікавих людей. Використовуй кожну можливість це зробити і ти отримаєш задоволення від процесу та ще один інструмент для побудови свого прекрасного майбутнього.

 

Хочете отримувати більше цікавих новин про підлітків вчасно? Підпишіться на наш telegram-канал.

 

Поділитися

×
Онлайн навчання: Курс Вебдизайн
Курс за темою:
Онлайн навчання: Курс Вебдизайн
13 - 19 років
Дизайн
×