Мобільні застосунки, які допоможуть підлітку контролювати витрати

Як навчити підлітка фінансової грамотності? З чого почати? Можна з самого простого, а саме, виробити звичку контролювати з дитинства свої надходження та витрати. Для цього існує багато мобільних застосунків. Про найбільш вдалі та прості для використання підлітками розповімо сьогодні.

Spendee

Одної з переваг цього застосунку є те, що Spendee швидко додає витрату або дохід. Розробники передбачили велику кількість категорій на всі життєві випадки. До того ж є можливість створення власної категорії. Всі додані витрати выдображаються у статистиці у вигляді діаграм. Дуже зручно аналізувати витрати завдяки таким діаграмам: можна побачити, на які категорії використовуєш найбільше грошей. При здійсненні покупки кожного разу у магазині можна ввести, яка сума грошей була використана та на що саме, поки касир оформлює продаж. Для чого натискаємо кнопку додавання нової позиції, вводимо суму витрат, за необхідністю обираємо необхідну категорію (наприклад, продукти, шопінг, подорож, сім’я та ін.) та пишемо коментарі за необхідністю. Лише 10 секунд — витрата записана. До речі, завжди можна додати фотозображення, наприклад, фото чека. Застосунок простий у використанні навіть для дитини, базовий функціонал — безкоштовний.

Завантажити: iOS, Android

 

CoinKeeper

Зручність використання застосунку полягає у тому, що для того, щоб занести дані про якість транзакції, необхідно лише перетягнути монетку, наприклад, з іконки “готівка” у будь-яку іншу категорію витрат, наприклад, у “продукти”. При цьому вказуєте суму. Також можливо додати підкатегорію до транзакції. По мірі заповнення категорій витрат, іконки фарбуються у кольори. Зелений — у тому випадку, якщо застосунок вважає витрати економічними на поточний момент часу. Жовтий — трати неприпустимі, але вище середнього рівня, що каже про те, що необхідно придивитись до цієї статті витрат. Червоний — перевищення запланованих витрат. У налаштуваннях можна встановити час повідомлення про періодичні витрати, повідомлення про пропущені витрати (якщо раптом забули — застосунок про це нагадає). Можна ввімкнути або вимкнути щоденний звіт, кольорові витрати у діаграмі та звуки застосунку.

Завантажити: iOS, Android

 

Money Lover

Застосунок зручний тим, що допомагає не тільки відстежувати, на що витрачаються гроші, але й встановлювати ліміт на день. Якщо ви дійшли ліміту, застосунок відправляє повідомлення. Також у програмі можна планувати витрати наступного періоду. У безкоштовній версії необхідно вводити всі дані про витрати самостійно. Також до аккаунту можна підключити до 5 пристроїв. У преміум версії можна під’єднати необмежену кількість девайсів та свої карти, щоб застосунок автоматично переносив дані про надходження та витрати.

Завантажити: iOS, Android

 

Expensify

Цей застосунок дозволяє фотографувати чеки та відразу оцифровує інформацію, можна забути про введення сум вручну. Суми при цьому розподіляються по заданим категоріям. Зручно у випадку, якщо у вас багато чеків, протягом подорожі, при великої швидкості життю або забудькуватості. Цей застосунок буде ще більш корисним батькам, які мають власний бізнес або велику кількість чеків. Це те, з чим цей застосунок може впоратись.

Скачать: iOS, Android

 

Goodbudget

Застосунок пропонує складати фінансовий план на місяць, скільки витрати на розваги, подарунки або продукти. Протягом місяця програма показує, чи вдалось вам дотримуватися плану. Goodbudget проконтролює цілеспрямованість користувача та просигналізує, коли витрати наблизяться до передбачуваної стоп-відмітки.

Завантажити: iOS, Android

 

Хочете отримувати більше цікавих новин про підлітків вчасно? Підпишіться на наш telegram-канал.

 

Поділитися

×