Основи комп'ютерної грамотності Booster

Основні знання та навички роботи з комп'ютером для посилення успішності у школі та вступу до Ampli раніше 11 років

Підбір навчання
Переваги навчання на курсі
Універсальність курсу
Універсальність курсу

Цей онлайн курс для тих, хто:

 • хоче навчитись краще користуватись комп’ютером для результативнішого навчання у школі
 • хоче убезпечити себе в інтернеті
 • хоче навчитись самостійно навчатись
Знання комп'ютеру - базова навичка
Знання комп'ютеру - базова навичка

Шкільне дистанційне навчання посилило необхідність володіння комп’ютером кожним підлітком та дорослим. Підліток, який володіє актуальними знаннями про комп’ютер та навичками його використання для своїх навчальних цілей, зможе значно покращити успішність у школі.

Короткий та інтенсивний курс
Короткий та інтенсивний курс

Все, що необхідно знати підлітку про сучасні комп’ютери та основні програми для ефективного навчання. Тривалість курсу 1 місяць = 8 занять. Заняття проводяться 2 рази на тиждень у групі та з тренером в онлайн форматі, тривалість заняття 1 година. Плюс завдання для самостіного виконання. Вартість курсу 1800 грн. або 60 євро, залежно від країни.

Що таке Комп’ютерна грамотність Booster?

Основи комп’ютерної грамотності Booster – 1-місячний онлайн курс для підлітків 10-12 років, який допоможе опанувати основні навички роботи з комп’ютером та сучасними IT інструментами. Це дозволить підлітку краще вчитись у школі, використовувати знання у повсякденному житті, а також вступити на навчання в Ampli.

Програма навчання

 • Вступне заняття. Знайомство з основними інструментами комунікації на курсі. Що таке LMS, Telegram, Zoom, Discord, електрона пошта  реєстрація, основні функції. Швидкісний набір тексту  кожне домашнє заняття.
 • Тайм-менеджмент. Цілі та завдання. Розставляння пріоритетів, управління часом. Лінь та прокрастинація. Як отримувати задоволення від виконання потрібних завдань, вчимось не відкладати “на завтра”.
 • Апаратне забезпечення комп’ютеру, з чого складається ПК. Різниця між ПК та ноутбуком. Які характеристики важливі при виборі. Операційні системи: Windows, Linux, macOS.
 • Основні браузери, їх специфіка та можливості. Як правильно шукати інформацію в інтернеті. Можливості використання. Основи кібербезпеки. Як захистити себе в мережі, двофакторна аутентифікація, безпечні паролі. Звідки беруться віруси та для чого потрібні антивіруси. Яку інформацію не можна про себе надавати.
 • Застосунки Google. Google maps, youtube, перекладач, календар. Google Drive: створення тек, налаштування доступів. Google документи, таблиці, презентації, форми (онлайн аналоги Microsoft Word, Excel, Powerpoint).
 • Продовжуємо працювати з Google Drive. Як зберігати документ, як відкривати доступи, формат pdf. Пробуємо створювати документи різних форматів та працювати з ними.
 • Робота з офісними інструментами. Microsoft Office та його безкоштовні аналоги. Відмінність роботи з онлайн документами. Робота з архівами. Розширення та формати документів.
 • Підбивання підсумків курсу. З чого складається світ IT. Які існують основні напрямки IT розробки. Мови програмування, для чого потрібні, яка специфіка та де використовуються.
Програма створена / веріфікована
Ігор Бондарчук
Ігор Бондарчук

GlobalLogic

Микола Мостовенко
Микола Мостовенко

Tubular Labs

Віталій Кіктенко
Віталій Кіктенко

MURKA

Кристина Максимчук
Кристина Максимчук

Pocketbook

Євген Пастіль
Євген Пастіль

Ciklum

Олексій Горносталь
Олексій Горносталь

CloudWorks

Владислав Омельченко
Владислав Омельченко

LumoSpark

Ярослав Виговський
Ярослав Виговський

Fulcrum/Global Logic

Як проходить навчання

 

 

Графік
Графік

Тривалість курсу 1міс. = 8 занять. Заняття проводяться 2 рази на тиждень у зазначений час. Для отримання безкоштовної консультації про навчання залиште, будь ласка, заявку у формі нижче.

Формат
Формат

Заняття проводяться в групі з 10-12 студентів з тренером-практиком в режимі онлайн-конференції. Кожен студент отримує запис занять у вигляді онлайн-підручника. Також є завдання для самостійного виконання та закріплення.

Результат
Результат

Окрім отриманих знань та навичок, підліток отримає сертифікат про закінчення курсу та можливість вступити на один з навчальних напрямків Ampli без вступного тестування.

Підбір навчання

Вартість навчання 60 євро або 1800 грн/міс.
Тривалість курсу рівня Beginner - 1 місяць.

Ім'я
E-mail
Телефон